Blog

Blog

Jak nabrousit keramický nůž

16. červenec 2018 - Rubrika: Blog

Jak nabrousit keramický nůžKeramické nože se v poslední době těší velké oblibě. Problémem však bývá jejich poměrně krátká životnost. Mysleli jste si, že nelze nabrousit keramický nůž a že po ztrátě jeho ostrosti musíte pořídit nový? Pak jste na omylu. Keramické nože můžete naostřit stejně jako ty klasické. Jen je na to potřeba správný brousek a taky postup. Pojďme se společně podívat, jak na to.Jak zajistit ochranu dřevěné fasády

27. červen 2018 - Rubrika: Blog

Jak zajistit ochranu dřevěné fasádyMáte na domě dřevěné obložení, zahradní domek ze dřeva nebo dřevěný plot kolem domu? Pak je potřeba, abyste se o ně pravidelně starali, ať ho nemusíte za pár let celé vyměnit. To samé platí pro celodřevěné ploty či zahradní domky. My vám ukážeme, jak o dřevěnou fasádu pečovat, abyste jí zajistili co nejdelší životnost.


Jak a čím zastřešit pergolu na zahradě

5. červen 2018 - Rubrika: Blog

Jak a čím zastřešit pergolu na zahraděVadí vám přílišné sluneční záření skrze nezastřešenou pergolu? Chystáte se ji zastřešit, abyste nemuseli na zahradě sedět celý den pod přímým slunečním zářením? Pak jste na správném místě, protože my jsme se vám rozhodli poradit, jak a čím pergolu zastřešíte svépomocí. Přečtěte si náš jednoduchý návod.


Začínáme s grilováním: Jak vybrat správný gril

28. květen 2018 - Rubrika: Blog

Začínáme s grilováním: Jak vybrat správný grilGrilovací sezóna nám pomalu ale jistě začíná. Jste v grilování začátečníci nebo se chystáte pořídit si nový gril? A který typ byste měli zvolit, na dřevěné uhlí, plynový gril nebo elektrický? Pojďme se podívat na výhody a nevýhody jednotlivých typů grilů. Určitě vám to pomůže s následným výběrem toho pravého.


Jak postavit psí boudu

9. květen 2018 - Rubrika: Blog

Jak postavit psí bouduPejsci si na zahradě zaslouží pěkné bydlení, ať už zůstávají na zahradě neustále či jen přes den. Ochrání je před sluncem, deštěm i zimou. Psí boudy ale v poslední době nepatří mezi nejlevnější záležitosti. S naším návodem dokážete psí boudu postavit svépomocí a ještě vás to nebude stát moc peněz. Pojďme se společně podívat, jak na to.


Jak vypěstovat pravý český česnek

26. duben 2018 - Rubrika: Blog

Jak vypěstovat pravý český česnekČesnek, navíc ten pravý český je na pultech obchodů čím dál dražší. Proč si tedy nezkusit vypěstovat vlastní? Sadbový česnek pořídíte za slušnou cenu, samotné pěstování také není náročné a navíc sklízení zeleniny z vlastní zahrádky se téměř nic nevyrovná. Tak se pojďme podívat, jak na to.


Strana 1 z 2
1 2 » »»