Přijme pracovníka na pozici - Skladník-administrátor

18. září 2018
Přijme pracovníka na pozici - Skladník-administrátorPřijme pracovníka na pozici - Skladník-administrátor

Náplň práce:

  • administrativa spojená s příjmem a výdejem zboží
  • vytváření dokladů ve skladovém programu
  • řešení problémů spojených s programem a mobilními terminály
  • v případě potřeby skladové práce na úseku příjmu

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • dobrá znalost práce na PC
  • trestní bezúhonnost
  • pracovitost, spolehlivost

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na HPP
  • příspěvky na stravu
  • měsíční výkonnostní odměny
  • zaměstnanecké slevy na zboží
  • práce v zavedené, stabilní firmě
  • měsíční příplatek za 100% docházku

Nástup: možno ihned

Profesní životopisy zasílejte na e-mail:

jiri.adamec@matgroup.cz @matgroup.cz

Jméno: *
Váš email: *
Telefon: *
Předmět dotazu: *
Dotaz:
Zadejte hlavní město ČR:
Nevyplňujte toto pole:

Po vyplnění formuláře vám odpovíme v nejbližším možném termínu. Pokud chcete být informování o výhodných akcích a slevách, souhlasíte tím se zařazením do našeho newsletteru, který posílám každý měsíc. Zásady ochrany osobních údajů