Přijmeme pracovníka na pozici - Asistent/ka

18. září 2018

Nabízíme práci na pozici „asistent/ka“zahraničního oddělení v české velkoobchodní firmě. Pokud se chcete stát součástí kolektivu neustále se rozvíjející společnosti, neváhejte nám zaslat Váš strukturovaný životopis na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Přijmeme pracovníka na pozici - Asistent/kaPřijmeme pracovníka na pozici - Asistent/ka

Náplň práce:

  • Podpora chodu zahraničního oddělení
  • Komunikace s přepravci
  • Komunikace se společností poskytující celní služby
  • Administrativní činnost spojená s objednáváním zboží
  • Spolupráce s ostatními odděleními – reklamace

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost Aj slovem i písmem
  • Uživatelskou znalost PC
  • Komunikační schopnosti
  • Flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme:

  • Zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • Odpovídající mzdové ohodnocení od 18000 - 25000 dle praxe

Nástup od ihned

Místo výkonu: MAT GROUP s.r.o., Na Roudné 176, Plzeň, 301 00

Jméno: *
Váš email: *
Telefon: *
Předmět dotazu: *
Dotaz:
Zadejte hlavní město ČR:
Nevyplňujte toto pole:

Po vyplnění formuláře vám odpovíme v nejbližším možném termínu. Pokud chcete být informování o výhodných akcích a slevách, souhlasíte tím se zařazením do našeho newsletteru, který posílám každý měsíc. Zásady ochrany osobních údajů