Přijmeme pracovníka na pozici - Nákupčí

18. září 2018

Nabízíme práci na pozici „nákupčí“ zahraničního oddělení v české velkoobchodní firmě. Pokud se chcete stát součástí kolektivu neustále se rozvíjející společnosti, neváhejte nám zaslat Váš strukturovaný životopis na níže uvedenou e-mailovou adresu.

Přijmeme pracovníka na pozici - NákupčíPřijmeme pracovníka na pozici - Nákupčí

Náplň práce:

  • Komunikace se zahraničními i tuzemskými dodavateli
  • Vystavování objednávek
  • Kontrola skladových zásob

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost Aj slovem i písmem
  • Pokročilou uživatelskou znalost PC a Microsoft Office (především Excel)
  • Praxe v oboru nákupu vítána
  • Obchodního ducha, komunikační a vyjednávací schopnosti
  • Flexibilitu, samostatnost, zodpovědnost
  • Reprezentativní vystupování

Nabízíme:

  • Zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí
  • Mzdové ohodnocení 20 – 40 tis. Kč hrubého
  • Příspěvek na stravování
  • Po 5 odpracovaných letech 5 dní dovolené navíc
  • Jednorázový bonus 3000 Kč při doporučení nového zaměstnance (vyplácen po uplynutí zkušební doby)

Nástup ihned

Místo výkonu: Plzeň, Na Roudné 176

Jméno: *
Váš email: *
Telefon: *
Předmět dotazu: *
Dotaz:
Zadejte hlavní město ČR:
Nevyplňujte toto pole:

Po vyplnění formuláře vám odpovíme v nejbližším možném termínu. Pokud chcete být informování o výhodných akcích a slevách, souhlasíte tím se zařazením do našeho newsletteru, který posílám každý měsíc. Zásady ochrany osobních údajů