Přijmeme pracovníka na pozici - Řidič nákladního vozu. - ŘP - B

17. květen 2018
Přijmeme pracovníka na pozici - Řidič nákladního vozu. - ŘP - BPřijmeme pracovníka na pozici - Řidič nákladního vozu. - ŘP - B

Náplň práce:

  • řízení motorových vozidel ŘP skup B.
  • nakládka, vykládka zboží
  • plnění úkolů nadřízeného a aktivní spolupráce kolektivu pracovníků, vzájemná zastupitelnost
  • dodržování technologických a pracovních postupů v oblasti BOZP, PO.

Požadujeme:

  • SOU/SŠ
  • platný ŘP skup B
  • trestní bezúhonnost
  • chuť pracovat
  • samostatnost, pracovitost, svědomitost, spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na HPP
  • volné víkendy
  • možnost profesního růstu, uplatnění týmového ducha
  • možnost rozšíření řidičského oprávnění na skupinu C vč profesního průkazu. odpovídající mzdové ohodnocení, nadstandardní benefity
  • Náborový příspěvek 10.000,- po zkušební době
  • Roční odměny

Profesní životopisy zasílejte na e-mail:

vitezslav.klejzar@matgroup.cz
tel: 605 229 312

SOUHRNNÉ INFORMACE O NABÍDCE

Místo pracoviště: Plzeň + celá Čr
Nástup: možno ihned
Nástupní plat: 21 000 - 30 000

Jméno: *
Váš email: *
Telefon: *
Předmět dotazu: *
Dotaz:
Zadejte hlavní město ČR:
Nevyplňujte toto pole:

Po vyplnění formuláře vám odpovíme v nejbližším možném termínu. Pokud chcete být informování o výhodných akcích a slevách, souhlasíte tím se zařazením do našeho newsletteru, který posílám každý měsíc. Zásady ochrany osobních údajů