šablona_titulní_foto

ODPUZOVAČ KRTKŮ

Hledáte řešení, jak si jednou provždy poradit s otravnými hlodavci, kteří Vám likvidují úrodu jednou provždy? Chcete se zbavit dotírajících krtků, kteří soustavně ničí Vaši zahradu? Přinášíme řešení,      které pomůže vyhnat krtky, myši, krysy a ostatními hlodavce. Použití odpuzovače je mimořádně účinné, ale zároveň ekologické. Změňte svou zahradu na silové pole odpuzující škůdce.

Jak funguje odpuzovač krtků a hlodavců
Tento jedinečný plašič využívá nejmodernější technologii ultrazvukových frekvenčních signálů,         které bezhlučně a netoxicky dokáží ochránit plochu o velikosti do 800 m².

Po zasunutí do země vydává odpuzovač zvuk v půlminutových intervalech s proměnlivou frekvencí      od 400 do 1 000 Hz. Signály ovlivňují nervový systém krtků a hlodavců. Vyvolávají strach, úzkost             a nedostatek orientace v terénu.

Zvuk je doprovázen vibracemi uvnitř tyče, které zvyšují účinnost zařízení. Rozsah činnosti odpuzovače závisí na typu půdy. Suchý písčitý podklad tlumí zvukové vlny a chráněná plocha se tím snižuje dokonce na polovinu (v takovém případě zvažte použití dvou plašičů). Nejlepší účinek se dosáhne při vlhké nebo hliněné půdě.

Jak se odpuzovač používá
Přístroj je bezúdržbové, bezdrátové zařízení, odolné vůči změnám povětrnostních podmínek a vodě. Stačí ho zapíchnout do země na požadované místo a zapnout, čímž se automaticky uvede do činnosti. Následně je dobíjen pomocí solárního panelu umístěného na horní části. Takto poskytuje 24hodinovou ochranu Vaší zahrady.

Kde umístit plašič?
Plašič umístěte kdekoliv na zahradě nebo prostorách, které potřebujete ochránit. Je ideální do zahrad, sadů, ale také všude, kde si potřebujete poradit s krtky a jinými hlodavci.

Na jakýkoliv druh hlodavců a krtků
Využití tohoto solárního odpuzovače je nesmírně široké. Využijete ho v boji proti krtkům, myším, potkanům a jiným hlodavcům.

Sdílejte
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email