Blog

Blog

Možnosti ohraničení záhonu na zahradě

7. září 2018 - Rubrika: Blog

Možnosti ohraničení záhonu na zahraděNa zahrádkách i prostorech kolem domu bývá zpravidla kromě anglického trávníku také několik záhonů. Jak řešíte přechody mezi záhonem a další plochou? My jsme se rozhodli ukázat několik možností, jak na to.


Co vzít s sebou, když jedete kempovat

20. srpen 2018 - Rubrika: Blog

Co vzít s sebou, když jedete kempovatKempování má své kouzlo i v době obrovské konkurence v podobě all inclusive dovolených za akční ceny. Pokud patříte mezi tu část lidí, která oproti celotýdennímu válení na pláži raději zažije nějaké dobrodružství, pak se vám pár našich tipů bude hodit. Chystáte se letos vyrazit na dovolenou na vlastní pěst nebo už jste byli? Podívejte se s námi na to, co by vám s sebou na kempování jistě nemělo chybět nebo na co jste třeba zapomněli.


Chystáte se stavět na zahradě? Už nemusíte betonovat

15. srpen 2018 - Rubrika: Blog

Chystáte se stavět na zahradě? Už nemusíte betonovatPři stavbě chat, zahradních domků, pergol a podobných drobných staveb na zahradách jsme byli zvyklí položit nejprve základní desku, a teprve pak pokračovat dále. Dnes si již můžete ušetřit čas a peníze s betonováním a díky vrtání do hlíny zvládnete položit základy za odpoledne. Vrtání do hlíny? No jasně, pomocí zemních vrutů.


Jak nabrousit keramický nůž

16. červenec 2018 - Rubrika: Blog

Jak nabrousit keramický nůžKeramické nože se v poslední době těší velké oblibě. Problémem však bývá jejich poměrně krátká životnost. Mysleli jste si, že nelze nabrousit keramický nůž a že po ztrátě jeho ostrosti musíte pořídit nový? Pak jste na omylu. Keramické nože můžete naostřit stejně jako ty klasické. Jen je na to potřeba správný brousek a taky postup. Pojďme se společně podívat, jak na to.


Jak zajistit ochranu dřevěné fasády

27. červen 2018 - Rubrika: Blog

Jak zajistit ochranu dřevěné fasádyMáte na domě dřevěné obložení, zahradní domek ze dřeva nebo dřevěný plot kolem domu? Pak je potřeba, abyste se o ně pravidelně starali, ať ho nemusíte za pár let celé vyměnit. To samé platí pro celodřevěné ploty či zahradní domky. My vám ukážeme, jak o dřevěnou fasádu pečovat, abyste jí zajistili co nejdelší životnost.


Jak a čím zastřešit pergolu na zahradě

5. červen 2018 - Rubrika: Blog

Jak a čím zastřešit pergolu na zahraděVadí vám přílišné sluneční záření skrze nezastřešenou pergolu? Chystáte se ji zastřešit, abyste nemuseli na zahradě sedět celý den pod přímým slunečním zářením? Pak jste na správném místě, protože my jsme se vám rozhodli poradit, jak a čím pergolu zastřešíte svépomocí. Přečtěte si náš jednoduchý návod.


Strana 2 z 3
«« « 1 2 3 » »»