Blog

Blog

Začínáme s grilováním: Jak vybrat správný gril

28. květen 2018 - Rubrika: Blog

Začínáme s grilováním: Jak vybrat správný grilGrilovací sezóna nám pomalu ale jistě začíná. Jste v grilování začátečníci nebo se chystáte pořídit si nový gril? A který typ byste měli zvolit, na dřevěné uhlí, plynový gril nebo elektrický? Pojďme se podívat na výhody a nevýhody jednotlivých typů grilů. Určitě vám to pomůže s následným výběrem toho pravého.


Jak postavit psí boudu

9. květen 2018 - Rubrika: Blog

Jak postavit psí bouduPejsci si na zahradě zaslouží pěkné bydlení, ať už zůstávají na zahradě neustále či jen přes den. Ochrání je před sluncem, deštěm i zimou. Psí boudy ale v poslední době nepatří mezi nejlevnější záležitosti. S naším návodem dokážete psí boudu postavit svépomocí a ještě vás to nebude stát moc peněz. Pojďme se společně podívat, jak na to.


Jak vypěstovat pravý český česnek

26. duben 2018 - Rubrika: Blog

Jak vypěstovat pravý český česnekČesnek, navíc ten pravý český je na pultech obchodů čím dál dražší. Proč si tedy nezkusit vypěstovat vlastní? Sadbový česnek pořídíte za slušnou cenu, samotné pěstování také není náročné a navíc sklízení zeleniny z vlastní zahrádky se téměř nic nevyrovná. Tak se pojďme podívat, jak na to.


Práce na zahradě: Jak založit nový trávník

26. duben 2018 - Rubrika: Blog

Práce na zahradě: Jak založit nový trávníkPoničila vám zima trávník na zahradě natolik, že ho už nepřivedete zpátky k životu? Ať chcete, nebo ne, budete muset založit nový. Tak to vezměte od začátku. Není to žádná věda a s pomocí našeho návodu to zvládnete sami.


Jak zbavit pračku zápachu a špíny

20. březen 2018 - Rubrika: Blog

Jak zbavit pračku zápachu a špínyPerete často? Pak dost možná z vaší pračky vychází nepříjemný zápach, kterého se stoprocentně chcete zbavit, ale na novou pračku nemáte dostatek financí? Stačí několik kroků, které budete čas od času opakovat a vaše pračka bude stále prát jako nová. Tak na co ještě čekáte? Jdeme na to.


Jak vrtat do dlaždiček či skla a přitom je nepoškodit

20. březen 2018 - Rubrika: Blog

Jak vrtat do dlaždiček či skla a přitom je nepoškoditProvádíte zimní rekonstrukci či úpravy v bytě? Pak se možná chystáte třeba na vrtání v koupelně nebo v kuchyni. Jak vrtat do dlaždiček, případně do skla, když vám vrtání děr nevychází do spár? Přece nechcete dlaždičky ani sklo poškodit. Přečtěte si náš návod, co všechno budete potřebovat a jak byste měli při vrtání postupovat.


Strana 3 z 3
«« « 1 2 3