Vykrývání objednávek

21. duben 2020

Vážení obchodní přátelé,

 

vzhledem k aktuální situaci, kdy objednávky násobně převyšují naše expediční kapacity, nemůžeme garantovat plánovaný termín dodání. Samozřejmě se snažíme ze všech sil, abychom Vaše požadavky uspokojili v požadovaném termínu, ale může se stát, že se termín dodávky může posunout.

 

S ohledem na výše uvedené je nutné dodržovat min. výši objednávky, která je stanovená na 4.000,- Kč bez DPH. Zároveň není možné expedovat objednávky, které dorazí do našeho systému po 9. hod., před plánovaným rozvozem.

 

Dá se předpokládat, že nastalá situace může trvat minimálně do 20. KT, proto bychom Vás chtěli požádat o maximální dodržování nastavených pravidel, aby doba možného zpoždění byla co nejkratší.

 

Přednostně budeme expedovat objednávky zákazníků, kteří tato pravidla dodržují a mají perfektní platební morálku.

 

Nová pravidla musíme zavést i pro objednávky „nahned". Objednávky přijaté do 7,00 hodin je možné expedovat nejdříve po 13. hodině.

Ostatní po předchozí domluvě.

 

Pokud byste potřebovali cokoli upřesnit, obracejte se na Vašeho obchodního zástupce, případně vzorkovnu.

 

Všichni věříme, že se brzy  přiblížíme normálu a nakonec tuto situaci zvládneme.

 

Věřte nám, že pro zvládnutí situace děláme maximum, kdy pomáhat do skladu chodí celá administrativní část firmy včetně obchodních zástupců a zboží připravujeme nonstop, včetně víkendů.

 

Předem děkujeme za pochopení a maximální vstřícnost v dodržování pravidel.

M.A.T. Group, s.r.o.