Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici zástupce vedoucího skladu - M.A.T. Plzeň

17. leden 2021
Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici zástupce vedoucího skladu - M.A.T. PlzeňHledáme nového kolegu/kolegyni na pozici zástupce vedoucího skladu - M.A.T. Plzeň

Co budete dělat:

  • koordinovat a motivovat partu až 80 pracovníků
  • podílet se na optimalizaci logistických procesů
  • řešit běžnou administrativu skladu
  • řešit problémy spojené s fungováním skladu
  • reportovat svému šéfovi
  • a nevyhnete se ani manuální práci

Co budete ke své práci potřebovat:

  • zkušenost s vedením kolektivu podmínkou
  • praxi na stejné pozici výhodou
  • velmi dobré organizační schpnosti
  • odolnost vůči stresu
  • znalost práce se skladovou technikou a PC

Za dobře odvedenou práci dostanete:

  • zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí a přátelskou atmosférou
  • práci přímo v Plzni s velmi dobrou dostupností, parkování přímo v areálu, zastávka MHD za rohem
  • práci na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou
  • možnost karierního růstu
  • zajímavé slevy na nákup celého sortimentu
  • měsíční příplatek za 100% docházku
  • měsíční výkonnostní odměny
  • příspěvek na stravování, za dobrým obědem nemusíte nikam jezdit
  • kafetérii
  • každoroční firemní akce
  • vstupenky na volnočasové aktivity
  • až 25 dní dovolené, za každý odpracovaný rok den navíc

Nástup dle dohody

Místo výkonu: M.A.T. GROUP s.r.o., Na Roudné 176, Plzeň

Kontaktní osoba:

Monika Škachová
e-mail: monika.skachova@matgroup.cz

Jméno: *
Váš email: *
Telefon: *
Předmět dotazu: *
Dotaz:
Zadejte hlavní město ČR:
Nevyplňujte toto pole:

Po vyplnění formuláře vám odpovíme v nejbližším možném termínu. Pokud chcete být informování o výhodných akcích a slevách, souhlasíte tím se zařazením do našeho newsletteru, který posílám každý měsíc. Zásady ochrany osobních údajů