Prodavač/ka do prodejny Pelhřimov

10. leden 2021

V současné době hledáme vhodné uchazeče na pozici prodavač/ka do prodejny v Pelhřimově.

Prodavač/ka do prodejny PelhřimovProdavač/ka do prodejny Pelhřimov

Nabízíme zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí a přátelskou atmosférou.

CO BUDETE DĚLAT:

dělat vše pro to, aby se zákazníci cítili dobře
• pomáhat zákazníkům s výběrem
• doplňovat zboží
• udržovat aktuálnost cenovek
• pracovat na pokladně

• a vše co k obchodu patří

OČEKÁVÁME OD VÁS:

• chuť každý den potkávat nové lidi
• příjemné vystupování
• ochotu pracovat o víkendu a o svátcích
• pečlivost a samostatnost
• znalost sortimentu zahrada, hobby, domácnost

• práce s registrační pokladnou

CO ZA TO:

• zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí a přátelskou atmosférou
• práci na hlavní pracovní poměr a dobu neurčitou
• zajímavé slevy na nákup celého sortimentu
• kafetérii

• až 25 dní dovolené, za každý odpracovaný rok den navíc

Neváhejte a zašlete nám svůj životopis, těšíme se na vás. Méně zkušené rádi zaškolíme.

Kontakt:

Gabriela Malá
e-mail: gabriela.mala@matgroup.cz

Jakub Šafránek

e-mail: jakub.safranek@matgroup.cz

SOUHRNNÉ INFORMACE O NABÍDCE

Firma: M.A.T. GROUP s.r.o. (zaměstnavatel)
Místo pracoviště: Pelhřimov
Pracovní poměr: práce na plný úvazek

Minimální stupeň vzdělání: vyučen
Benefity: příspěvky na stravování, sleva na firemní sortiment
Mzdové ohodnocení: dle domluvy
Zařazení: prodavač, prodej a obchod

Jméno: *
Váš email: *
Telefon: *
Předmět dotazu: *
Dotaz:
Zadejte hlavní město ČR:
Nevyplňujte toto pole:

Po vyplnění formuláře vám odpovíme v nejbližším možném termínu. Pokud chcete být informování o výhodných akcích a slevách, souhlasíte tím se zařazením do našeho newsletteru, který posílám každý měsíc. Zásady ochrany osobních údajů