Rozmanitost sortimentu

Nabídka našich produktů čítá více než 16.000 položek.

Ochota a vstřícnost

O vaši spokojenost pečuje tým profesionálně vyškolených obchodních zástupců, fakturantek, účetních a v neposlední řadě skladníků.

Dostupnost a sklady

V současné době máme k dispozici 30.000 m2 skladových prostor a vzorkovnu, kde si mohou zákazníci zboží vybrat i objednat.


Velkoobchod

Aktuality

Nouzový rozvozový plán

30. březen 2020

Vážení obchodní přátelé,   pro tento týden platí rozvozové dny úterý a čtvrtek. O plánu rozvozů na příští týden Vás budeme informovat v 2. polovině týdne.   S ohledem na situaci spojenou s koronavirovou nákazou a opatřením vlády se nám zpožďuje naskladnění objednan…


Velkoobchodní leták

20. březen 2020

Vážení zákazníci, je pro vás připraven velkoobchodní leták na duben a květen 2020. Platnost: od 1. 4. do 29. 5. 2020. Heslo pro přihlášení do letáku, získáte od svého obchodního zástupce. Přihlášení zde .


Změna provozní doby velkoobchodu

19. březen 2020

Vážení zákazníci, vzhledem k dosavadní situaci, jsme nuceni omezit provoz našeho velkoobchodu. Z tohoto důvodu máme velkoobchod v Plzni na Roudné otevřen pouze v PO a ST od 7, 00 -15, 30 hodin. Děkujeme za pochopení.Velkoobchod

Naše společnost zaujímá vedoucí postavení na trhu velkoobchodních prodejců v oblasti železářství, domácích potřeb, hobby a zahrady. O spokojenost zákazníků pečuje tým speciálně vyškolených obchodních zástupců, kteří pravidelně navštěvují zákazníky a informují je o novinkách, akčních nabídkách a změnách sortimentu. Naši velkoodběratelé, kterých je více než 1000, také každý měsíc obdrží velkoobchodní leták s nabídkou našeho sortimentu za zvýhodněné ceny.