Rozmanitost sortimentu

Nabídka našich produktů čítá více než 16.000 položek.

Ochota a vstřícnost

O vaši spokojenost pečuje tým profesionálně vyškolených obchodních zástupců, fakturantek, účetních a v neposlední řadě skladníků.

Dostupnost a sklady

V současné době máme k dispozici 30.000 m2 skladových prostor a vzorkovnu, kde si mohou zákazníci zboží vybrat i objednat.


Velkoobchod

Aktuality

Velkoobchodní leták

23. leden 2019

Vážení zákazníci, je pro vás připraven velkoobchodní leták na únor 2019. Platnost: od 4. 2. do 15. 2. 2019. Heslo pro přihlášení do letáku, získáte od svého obchodního zástupce. Přihlášení zde .


Připravujeme online charitativní aukci na facebooku!

Připravujeme online charitativní aukci na facebooku!
22. leden 2019

Za podpory FCVP připravujele online aukci. Aukce bude probíhat na facebookové stránce www.facebook.com/matgroup.cz/ Předmětem aukce bude dres FCVP podepsaný hráči A-týmu a ročenka 2017/2018! Aukce začne 4. února a bude ukončena 10. února o půlnoci. Výtěžek poputuje na char…Velkoobchod

Naše společnost zaujímá vedoucí postavení na trhu velkoobchodních prodejců v oblasti železářství, domácích potřeb, hobby a zahrady. O spokojenost zákazníků pečuje tým speciálně vyškolených obchodních zástupců, kteří pravidelně navštěvují zákazníky a informují je o novinkách, akčních nabídkách a změnách sortimentu. Naši velkoodběratelé, kterých je více než 1000, také každý měsíc obdrží velkoobchodní leták s nabídkou našeho sortimentu za zvýhodněné ceny.