Pomohli jsme Moravě!

1.7. jsme před prodejnou M.A.T. v Lochotínské ulici připravili mimořádný venkovní prodej na pomoc postiženým tornádem na Moravě. Z našeho sortimentu jsme připravili zboží, které je v těchto dnech nejvíce potřebné a zákazníkům nabídli zvýhodněnou cenu na tyto produkty.

V pátek ráno odjel náš kamion směr Morava se zbožím za Celkem – 137 465,- Naplnili jsme kamion stavebními kolečky, vrtačkami, kladivy, metry, vodováhami, cestovními ledničkami, jídlonosiči a dalším zbožím.

Do akce se zapojili jak naši zákazníci, tak fotbalisté FC Viktoria Plzeň (zboží přišel vybrat Lukáš Kalvach) , házenkáři Talent Plzeň, Meteor Třemošná (Astra Kovo, zboží přišel vybrat Dušan Andrašovský), Roll Systém, Mako, Bi Esse a samozřejmě naše společnost M.A.T.

Děkujeme.

Není obchod jako obchod

Jsme česká firma

Naše firma se může pyšnit dlouholetou českou tradicí a již od roku 1993 se zabývá velkoobchodním prodejem. Nabízíme široký sortiment nejen z oblasti železářství, potřeb na zahradu či ručního nářadí pro řemeslníky, ale i z oblasti domácích potřeb. Provozujeme vlastní maloobchodní síť prodejen po celé České republice.

Zůstaňte v kontaktu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů

Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více o ochraně osobních údajů.