MORAVA 2021

Pomohli jsme společně Moravě!

1.7. jsme před prodejnou M.A.T. v Lochotínské ulici připravili mimořádný venkovní prodej na pomoc postiženým tornádem na Moravě. Z našeho sortimentu jsme připravili zboží, které je v těchto dnech nejvíce potřebné a zákazníkům nabídli zvýhodněnou cenu na tyto produkty.

V pátek ráno odjel náš kamion směr Morava se zbožím za Celkem – 137 465,- Naplnili jsme kamion stavebními kolečky, vrtačkami, kladivy, metry, vodováhami, cestovními ledničkami, jídlonosiči a dalším zbožím.

Do akce se zapojili jak naši zákazníci, tak fotbalisté FC Viktoria Plzeň (zboží přišel vybrat Lukáš Kalvach), házenkáři Talent Plzeň, Meteor Třemošná (Astra Kovo, zboží přišel vybrat Dušan Andrašovský), Roll Systém, Mako, Bi Esse a samozřejmě naše společnost M.A.T.

Děkujeme.

Není obchod jako obchod

Jsme česká firma

Naše firma se může pyšnit dlouholetou českou tradicí a již od roku 1993 se zabývá velkoobchodním prodejem. Nabízíme široký sortiment nejen z oblasti železářství, potřeb na zahradu či ručního nářadí pro řemeslníky, ale i z oblasti domácích potřeb. Provozujeme vlastní maloobchodní síť prodejen po celé České republice.

Zůstaňte v kontaktu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů

Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více o ochraně osobních údajů.