Vždy něco navíc

Služby zákazníkům

Aby se vám u nás nakupovalo co nejlépe, snažíme se rozšiřovat naše služby vždy o něco navíc a zároveň nabídnout vše, co potřebujete. Přidělat klíče? Přivézt zboží a odvézt starý spotřebič? Objednat zboží? Na našich prodejnách to není problém!

Bezhotovostní platba

Na všech prodejnách je možné platit debetní nebo kreditní kartou.

Dárkové poukazy

Jsou připravené k zakoupení na každé prodejně v hodnotách 300 Kč, 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 3 000 Kč.

Objednávka zboží

Zboží, které nemáme aktuálně na prodejně, Vám rádi objednáme, včetně položek, které běžně neprodáváme.

Výroba klíčů

Na prodejnách Vizovice, Kralupy n.Vltavou, Pelhřimov, Sokolov, Slaný, Mar. Lázně, Praha – Smíchov, Plzeň – Lochotínská a Plzeň – Zábělská Vám rádi vyrobíme kopii Vašeho klíče.

Rozvoz zboží

Z prodejen Plzeň – Lochotínská a Plzeň – Zábělská nabízíme možnost odvozu rozměrného nebo těžkého zboží. Rozvoz zboží je zpoplatněn.  

Věrnostní program

Registrací získáte informace o aktuálních akcích, možnost využít speciálních cenových akcí, odměny za nákupy nebo zajímavé slevy. Aktuální podmínky naleznete zde.

Objednat a vyzvednout

Pro registrované firmy a živnostníky nabízíme možnost objednat si zboží na vybrané prodejně telefonicky nebo e-mailem a ve smluvený termín si na prodejně vyzvednout.

Výměna zboží

Do pěti dnů od zakoupení zboží si jej můžete vyměnit za jiné zboží. Vrácené zboží musí být nepoužité, v originálním nepoškozeném obalu a po předložení účtenky. Zboží na objednávku, které běžně nevedeme, nebo zboží jakkoli upravené není možné vyměnit.

Zpětný odběr

Jsme účastníkem kolektivního systému REMA Systém, který zajišťuje povinnost uloženou zákonem č. 542/2020Sb., o výrobcích s ukončenou životností a organizaci sběru, třídění, nakládání s odpadním elektrozařízením a jeho recyklaci v celé České republice.  Na každou naši prodejnu můžete odevzdat od vysloužilé baterie až po ledničku.

Firma je zapojena do Systému sdruženého plnění EKO-KOM a plní tak svou povinnost zajistit zpětný odběr a využití odpadu z obalů dle Zákona o obalech č. 477/2001 Sb.

Logotyp

Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více o ochraně osobních údajů.