Jsme česká firma

O nás

Prodejny v ČR

0

Zaměstnanců

0 +

Položek v sortimentu

0 +

„Kdykoli vidíte úspěšné podnikání, kdosi jednou udělal odvážné rozhodnutí.“

Peter Drucker

M.A.T. Group, s.r.o. je firma s ryze českým kapitálem vlastněná dvěma majiteli. Zabýváme se velkoobchodním a maloobchodním prodejem.

Ačkoliv jsme od svých skromných začátků urazili dlouhou cestu, naše vize se nemění: spokojení zákazníci, kteří se budou s důvěrou vracet.

Není náhodou, že mnoho zákazníků je s námi již celých 30 let od roku 1993, kdy byla naše společnost založena a dnes zaujímá vedoucí postavení na českém trhu velkoobchodních prodejců v oblasti železářství, potřeb pro dům
a zahradu. Jako zákazník se stáváte příjemcem zboží, které je nakupováno od českých výrobců, mezi naše dodavatele patří ale i zahraniční obchodníci
z Číny, Vietnamu, Indie, Turecka, Itálie, Polska, Německa a dalších zemí.

Více než 250 zaměstnanců firmy komplexně zabezpečuje servis od vyřízení objednávky přes připravení zboží a účetní zpracování, až po dopravu objednaného zboží vlastními dodávkovými a nákladními vozidly na místo určení. Naše firma disponuje více než 38 000 m² kryté skladové plochy, která umožňuje mít k dispozici dostatečný sortiment pro kvalitní a rychlé vykrytí
i nejnáročnějších požadavků všech zákazníků.

Orientujeme se zejména na specializované maloobchodní prodejny
a mezinárodní sítě obchodních řetězců a hypermarketů, které zásobujeme
v rámci České a Slovenské republiky.

O spokojenost zákazníků pečuje tým profesionálně vyškolených obchodních zástupců, kteří pravidelně navštěvují klienty a informují je o novinkách, akčních nabídkách, změnách sortimentu ve firmě a poskytují jim veškerou technickou podporu pro co nejpohodlnější objednání zboží.

Mimo velkoobchodní síť odběratelů má firma M.A.T. Group také síť 13 maloobchodních prodejen po celé České republice. Naše kamenné prodejny nabízejí široký sortiment výrobků v oddělení železářství, vodoinstalace, kuchyňských potřeb, drogerie, elektra a zahrady. Dbáme na to, aby naši zákazníci u nás našli vše, co potřebují a aby naši prodavači uměli vždy poradit.

Kam dál?

Zjistěte více o M.A.T. Group

Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více o ochraně osobních údajů.