Charitativní akce

MATrhy pomáhají!

Jsme rádi, že jsme mohli pomoci. Při příležitosti vánočních trhů před prodejnou Lochotínská jsme splnili seznam přání dětí z organizací Centrum Hájek a ProCit. Velké díky patří našim zákazníkům a házenkářům Talent Plzeň, kteří se na nákupu dárků pro děti podíleli. Děkujeme!

Bojujeme za Zdendu!

Podporujeme našeho dlouholetého zaměstnace a kamaráda Zdeňka Hejduka, který bojuje se zákeřnou nemocí ALS.  Pořádáme charitativní akce pro Zdendu a založili jsme charitativní účet za účelem získání prostředků k financování Zdendovy speciální podpůrné léčby, kterou nehradí pojišťovna.

Pomohli jsme Moravě!

1.7.2021 jsme před prodejnou M.A.T. v Lochotínské ulici připravili mimořádný venkovní prodej na pomoc postiženým tornádem na Moravě. Z našeho sortimentu jsme připravili zboží, které je v těchto dnech nejvíce potřebné a zákazníkům nabídli zvýhodněnou cenu na tyto produkty.

Centrum Hájek

Každým rokem podporujeme Centrum Hájek dodávkou potřebného vybavení dle jejích výběru z naší nabídky sortimentu a organizujeme růžné charitativních autogramiády a házenkářské zápasy.

Není obchod jako obchod

Jsme česká firma

Naše firma se může pyšnit dlouholetou českou tradicí a již od roku 1993 se zabývá velkoobchodním prodejem. Nabízíme široký sortiment nejen z oblasti železářství, potřeb na zahradu či ručního nářadí pro řemeslníky, ale i z oblasti domácích potřeb. Provozujeme vlastní maloobchodní síť prodejen po celé České republice.

Zůstaňte v kontaktu

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Políčka označená hvězdičkou jsou povinná
Odesláním beru na vědomí zpracování osobních údajů

Používáme technologie, jako jsou cookies za účelem analýzy návštěvnosti, cílené reklamy a zajištění fungování stránek. Více o ochraně osobních údajů.