Blog

Blog

Jak zazimovat zahradu

7. listopad 2018 - Rubrika: Blog

Jak zazimovat zahraduPodzim je definitivně tady a vy byste měli připravit svou zahradu na zimní spánek. Pojďme se společně podívat na to, co všechno je potřeba udělat pro zazimování zahrady. Abyste se v zahradních pracích orientovali, připravte si plán.Jak na rekonstrukci koupelny v paneláku

30. říjen 2018 - Rubrika: Blog

Jak na rekonstrukci koupelny v panelákuBydlíte v paneláku či starém cihlovém domě, kde je koupelna ještě původní? Pak neváhejte a vrhněte se do rekonstrukce. Původní vybavení ze 70. let a umakartová jádra rozhodně nesplňují požadavky životní úrovně dnešní doby. Jak s rekonstrukcí začít a co byste měli všechno rozmyslet? Na to jsme se podívali v našem článku.


Jak a čím opravit omítky před malováním

15. říjen 2018 - Rubrika: Blog

Jak a čím opravit omítky před malovánímChystáte se po létě na výmalbu bytu? Nebydlíte-li zrovna v novostavbě, může se stát, že zdi ve vašem domě či bytě budou obsahovat nerovnosti, praskliny, díry po hmoždinkách či hřebících nebo například odlupující se předchozí nátěr. Pokud byste se rozhodli tyto nerovnosti jednoduše přetřít, byly by tyto nedostatky vidět, a pak byste se je pokoušeli zakrýt již marně. A proto máte na výběr dvě možnosti.


Jak zazimovat zahradní jezírko

18. září 2018 - Rubrika: Blog

Jak zazimovat zahradní jezírkoMáte-li na své zahrádce jezírko, budete se muset připravit na jeho zazimování. Abyste mohli jezírko bezpečně zazimovat a na jaře se opět kochat jeho krásou, musíte se zaměřit na hned na několik věcí. Představíme vám obecný postup, který se však bude lišit v závislosti na velikosti, hloubce jezírka, druzích živočichů a rostlin a dalších okolnostech.


Možnosti ohraničení záhonu na zahradě

7. září 2018 - Rubrika: Blog

Možnosti ohraničení záhonu na zahraděNa zahrádkách i prostorech kolem domu bývá zpravidla kromě anglického trávníku také několik záhonů. Jak řešíte přechody mezi záhonem a další plochou? My jsme se rozhodli ukázat několik možností, jak na to.


Co vzít s sebou, když jedete kempovat

20. srpen 2018 - Rubrika: Blog

Co vzít s sebou,  když jedete kempovatKempování má své kouzlo i v době obrovské konkurence v podobě all inclusive dovolených za akční ceny. Pokud patříte mezi tu část lidí, která oproti celotýdennímu válení na pláži raději zažije nějaké dobrodružství, pak se vám pár našich tipů bude hodit. Chystáte se letos vyrazit na dovolenou na vlastní pěst nebo už jste byli? Podívejte se s námi na to, co by vám s sebou na kempování jistě nemělo chybět nebo na co jste třeba zapomněli.


Strana 1 z 3
1 2 3 » »»