Blog

Blog

Nejoblíbenější vánoční stromek? Kavkazská jedle

14. prosinec 2018 - Rubrika: Blog

Nejoblíbenější vánoční stromek? Kavkazská jedleVánoce jsou téměř za rohem. Někteří již stromek doma mají, jiní se na to teprve chystají. Pokud volíte umělý vánoční stromek, pak není o čem. Ti, kteří preferují živé vánoční stromky, čím dál častěji sahají po kavkazské jedli.Jak pokládat dlažbu

22. listopad 2018 - Rubrika: Blog

Jak pokládat dlažbuMnoho lidí si myslí, že pokládka dlažby je něco, co by se mělo v každém případě přenechat odborníkům. Ale nemusí tomu tak pokaždé být. Patříte mezi šikovné kutily, kteří rádi dělají na svém a jsou pak na svou práci patřičně hrdí? Pak se nebojte a vrhněte se na pokládku nové dlažby svépomocí. Pro vás jsme připravili stručný návod včetně hromady zajímavých tipů, aby vám práce šla ještě lépe od ruky.


Jak zazimovat zahradu

7. listopad 2018 - Rubrika: Blog

Jak zazimovat zahraduPodzim je definitivně tady a vy byste měli připravit svou zahradu na zimní spánek. Pojďme se společně podívat na to, co všechno je potřeba udělat pro zazimování zahrady. Abyste se v zahradních pracích orientovali, připravte si plán.


Jak na rekonstrukci koupelny v paneláku

30. říjen 2018 - Rubrika: Blog

Jak na rekonstrukci koupelny v panelákuBydlíte v paneláku či starém cihlovém domě, kde je koupelna ještě původní? Pak neváhejte a vrhněte se do rekonstrukce. Původní vybavení ze 70. let a umakartová jádra rozhodně nesplňují požadavky životní úrovně dnešní doby. Jak s rekonstrukcí začít a co byste měli všechno rozmyslet? Na to jsme se podívali v našem článku.


Jak a čím opravit omítky před malováním

15. říjen 2018 - Rubrika: Blog

Jak a čím opravit omítky před malovánímChystáte se po létě na výmalbu bytu? Nebydlíte-li zrovna v novostavbě, může se stát, že zdi ve vašem domě či bytě budou obsahovat nerovnosti, praskliny, díry po hmoždinkách či hřebících nebo například odlupující se předchozí nátěr. Pokud byste se rozhodli tyto nerovnosti jednoduše přetřít, byly by tyto nedostatky vidět, a pak byste se je pokoušeli zakrýt již marně. A proto máte na výběr dvě možnosti.


Jak zazimovat zahradní jezírko

18. září 2018 - Rubrika: Blog

Jak zazimovat zahradní jezírkoMáte-li na své zahrádce jezírko, budete se muset připravit na jeho zazimování. Abyste mohli jezírko bezpečně zazimovat a na jaře se opět kochat jeho krásou, musíte se zaměřit na hned na několik věcí. Představíme vám obecný postup, který se však bude lišit v závislosti na velikosti, hloubce jezírka, druzích živočichů a rostlin a dalších okolnostech.


Strana 1 z 3
1 2 3 » »»